Zapisuję się na kurs

Zapisz się na kurs

Wypełnij i wyślij formularz zgłoszenia. Oddzwonimy w ciągu 12 godzin.

Doskonała
Na podstawie 112 opinii
Kami La
Kami La
2023-06-05
Witam. Polecam bardzo szkołę Perfect English. Efektywnie uczy języka. Kompetentna kadra podchodząca do kursanta z pasją i zaangażowaniem.
Olga Olszowiec
Olga Olszowiec
2023-05-27
Szkoła świetna już,lektorzy świetni,w szkole bardzo przyjazny klimat i po nie długim czasie widać efekty.
Izabela Klein
Izabela Klein
2023-05-26
Moim zdaniem jedna z lepszych szkół nauki języka angielskiego na Pomorzu. Co ją wyróżnia na tle innych ? Przede wszystkim atmosfera- luźna, przyjazna , wyrozumiali i życzliwi nauczyciele, zajecia prowadzone na wysokim poziomie, pełne języka używanego na codzień a nie podrecznikowego, mało zrozumiałego bełkotu. Na lekcjach mowa , mowa i jeszcze raz mowa… no może trochę gramatyki też, ale przede wszystkim rozmowa po angielsku. Pomaga to przebić mur strachu, wstydu jaki ja osobiście miałam. Obawa przed popełnianiem błędów w mówieniu odbierała mi frajdę z posługiwania sie tym językiem. Szkoła Perfect English, a właściwie jej lektorzy, to zmienili. Bartek to profesjonalista w każdym calu, wspiera na kazdym etapie. Ale zeby az tak cukierkowo nie było, również wymaga. Polecam każdemu kto chce mówić po angielsku a nie tylko udawać, że wie o co “kaman“ 😀
Maria Syrewicz
Maria Syrewicz
2023-05-26
Bardzo dobra szkoła i nietypowe, ale skuteczne podejście do nauki angielskiego😃
Mateusz Schmidt
Mateusz Schmidt
2023-05-26
Dzięki Perfect English moja córka pokonała bariery i już nie krępuje się mówić po angielsku 🙂uwielbia tą szkołę i nauczycieli oraz wspaniałą atmosferę panującą na zajęciach. Szczerze polecam.!!!
Adam Czech
Adam Czech
2023-05-18
Zdecydowanie najlepsza szkółka języka angielskiego🥇! Profesjonalne podejście, świetni nauczyciele 👥 i organizacja 🗓. Po 8️⃣ lub 9️⃣ latach owocnej nauki sedecznie polecam!! 😁
Magdalena Mosińska
Magdalena Mosińska
2023-05-18
Mega polecam ta szkołę. Atmosfera i nauczyciele totalna klasunia ;))
Sebastian Toczek
Sebastian Toczek
2023-05-18
Lektorzy wkładają duże zaangażowanie w przekazywanie wiedzy i robią to w wyjątkowy sposób, przez co chce się uczęszczać na zajęcia. Panuje tam rodzinna atmosfera co sprzyja w nauce i komforcie.
Julka Paszka
Julka Paszka
2023-05-17
Bardzo polecam szkołę Perfect English ! Bardzo fajna atmosfera i bardzo mili nauczyciele!
Patrycja Szatkowska
Patrycja Szatkowska
2023-05-17
Polecam z całego serca, lektorzy z bardzo super podejściem, atmosfera rownież bardzo przyjemna! ☺️