Facebook

Angielski z pasją

Perfect English jest szkołą językową specjalizującą się w nauczaniu języka angielskiego najnowocześniejszymi metodami bezpośrednimi.

Rozpoczęliśmy swoją działalność w 2006 roku. Jednakże chcąc udoskonalać naszą ofertę i zapewnić Państwu nalepsze metody nauczania od stycznia 2008r. we współpracy z Avalon Institute of English w Londynie dysponujemy wyłączną licencją na terenie powiatu wejherowskiego na nauczanie języka angielskiego metodą Avalon Direct English - najnowszą metodą bezpośrednią nauki języka angielskiego dla młodzieży i dorosłych. Metoda ta pozwala na osiągnięcie najlepszych rezultatów w najkrótszym czasie. Efekty są widoczne bardzo szybko co potwierdzają nasi byli i obecni słuchacze.

Nasi lektorzy


Nasi lektorzy to grupa młodych i otwartych osób z wieloma ciekawymi pomysłami. Podchodzimy do języka angielskiego z pasją i zaangażowaniem, próbując zaszczepić w  naszych studentachciekawość i jeszcze większą chęć zdobywania wiedzy z zakresu wszystkiego co związane jest z językiem angielskim.

Wszyscy nasi lektorzy  ukończyli szkolenie metodyczne i nieprzerwanie doskonalą swoje umiejętności w nauczaniu języka angielskiego, aby zapewnić naszym uczniom jak najwyższy poziom nauki.

Są pełni energii, optymizmu, humoru i utrzymują bezpośredni, życzliwy kontakt ze studentami. Wśród nas  jest również native speaker, który regularnie prowadzi zajęcia z grupami.

 

 

 
Perfect English,
 
projekt strony - Netsi.pl

angielski wejherowo, angielski karwia, angielski reda