Facebook

Kurs języka niemieckiego dla dorosłych i młodzieży

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, wymogom edukacyjnym oraz sytuacji na rynku pracy, od roku szkolnego 2016/2017 wprowadzamy do naszej oferty możliwość nauki języka niemieckiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę lektorską w grupach 3 – 6 osobowych oraz indywidualnie. Zapraszamy dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe.

W nauczaniu języka niemieckiego korzystamy z tej samej metody, z której korzystamy w przypadku języka angielskiego tj. Direct, czyli bezpośredniej. Oznacza to 90% czasu poświęconego na mówienie, już od pierwszej lekcji. Studenci uczą się przede wszystkim komunikacji.  Zajęcia prowadzone są raz bądź dwa razy w tygodniu po dwie godziny lekcyjne.
Direktes Deutsch to nowoczesna metoda do nauki języka niemieckiego metodą bezpośrednią. Metoda bezpośrednia pozwala nauczyć się w atrakcyjny sposób tego, co w nauce języka niezbędne i najważniejsze: mówienia i rozumienia ze słuchu.
Zestaw sześciu książek Direktes Deutsch będący efektem wieloletnich doświadczeń autora w sali lekcyjnej z grupą bądź słuchaczem indywidualnym sprawi, że uczniowie będą się uczyć szybko i będą się doskonale przy tym bawić. Direktes Deutsch to zestaw pytań i odpowiedzi w sytuacjach komunikacyjnych. Pytania rozpisane są bardzo szczegółowo, tak, aby umożliwić słuchaczowi porozumienie w każdej sytuacji, niezależnie od poziomu trudności.
Informacje o metodzie oraz podręcznikach:

Najważniejsze cechy tej serii podręczników.

  • praktyczne słownictwo
  • interesujące pytania
  • przyjazna grafika,
  • przejrzyste elementy graficzne oraz przyjazdy układ strony ułatwiające pracę z podręcznikiem,
  • liczne ćwiczenia gramatyczne.
  • Książki Słuchacza: 1-6,
  • płyty mp3 do każdej Książki Słuchacza,
  • sekcje ćwiczeń na końcu każdego podręcznika

 

 
Perfect English,
 
projekt strony - Netsi.pl

angielski wejherowo, angielski karwia, angielski dla dzieci wejherowo